وبگاه اینترنتی شاعره معاصر فریبا مهرانفر منو

لینک مستقیم:

مطلب ارسالی سرکار خانم ایمانی

بنام خالق زیبائیها

ما صوفی صفه ی صفائیم
بیخود ز خودیم و از خدائیم

با سلام و عرض ادب
احتراما در مقدمه تشکر ویژه و خاص و خالصانه از خالق و نویسنده اثرشاعره محترم سرکار خانم فریبا مهرانفر بواسطه زنده نگاه داشتن هنر ایرانی و حفظ و حراست از ادبیات کهن و زبان شیرین فارسی در خارج از مرزهای میهن عزیزمان ایران ودر غربت و دور از وطن اقدام به سرودن و تهیه وتنظیم این اثر فاخر احتمام ورزیدن که بسیار قابل تقدیر است.
وهمانطور که دکتر رستگار در مقدمه اثر فرموده اند:شعر فارسی زبان حال و تصویر گر اندیشه های ما ایرانیان بوده که بواسطه شیوائی قابل انتقال و درک میباشد.که هر ایرانی باهر سلیقه و ذوق و مکتب و عقیده ای از شعر برای بیان آنچه که در ذهن خود دارند سود میجویند و بواسطه آن ارتباط وسیع و مداوم بادیگر هم نوعان خود برقرار میکند .که شاعره این اثر بواسطه اشعار فصیح و دل نشین و با بهره گیری از تظامین شعرای بزرگ ایران زمین همچون مولانا،حافظ و سعدی و…. در پی ایجاد دلبستگی بیشتر بواسطه نمایش ادب و هنر شیوای ایرانی که مملو از عرفان و عشق و شعور و شوق بوده و میباشد. که چه هنر مندانه به این موضوع اقدام نموده و ناخواسته خوانندگان و بینندگان اثر را به ایرانی بودن خود بیشتر از پیش مفتخر مینماید.که بسی مایه مباحات و افتخار است ایرانی بودنمان که هرگز و هرگز بواسطه هنر اصیل ایرانی و هنرمندان فرهیخته فراموش نخواهد شد.
در ادامه به عرض میرساند که کتاب فوق یکی از اثرات بسیار نفیس که آکنده از عشق و هنر غنی ایرانی است بوده و اشعار سروده شده اعم از عرفانی و عاشقانه از لطافت خاصی برخوردار بوده و نوع نگرش شاعر به مطالب و موضوعات بسیار فسیح و شیرین در عین حال بسیار هنرمندانه میباشد.که مشخصا نشان دهنده این موضوع است که شاعره با وجود دوری از وطن ایرانی و هنر ایرانی را فراموش ننموده و چه خلاقانه و زیبا با درک کامل به عشق و عرفان پرداخته که این موضوع بسیار قابل تقدیر بوده و میباشد.
در نهایت اینجانب بعنوان یک خواننده کوچک این اثر که آن را پس از مطالعه بلا درنگ بعنوان یک هدیه نفیس به دختر دانشجوی خود با افتخار هدیه نمودم. از کلیه دستندرکاران تهیه و تنظیم و انتشار این اثر فاخر در خارج از کشور احتمام ورزیدن الخصوص شاعره محترم سرکار خانم فریبا مهرانفر نهایت تقدیر و قدر دانی را مینمایم و بدین وسیله از درگاه خداوند متعال برای ایشان و همه زحمت کشان تهیه این اثر هنرمندانه آرزوی توفیق روز افزون را داشته و دارم.
بیا تا گل برافشانیم بر فراز دشتان عشق
بیا تا سروها برافرازیم سوی آسمان عشق
بیا تا لاله عشقی به صحرای ختن کاریم
بیا تا شفا بخشیم درد بی سامان عشق

  • از ارسال پیام شما متشکریم . میتوانید از کد های اچ تی ام اس strong , code و a href استفاده کنید.

    Comment moderation is enabled, no need to resubmit any comments posted.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!